Whatsapp
SAZ DEKORASYON & HASIR DEKORASYON USTASIYIZ

Bambu Avize ve Lambalar

Bambu avize ve bambu lamba imalatçısıyız. İstenilen he boyutta ve tasarımda bambu avize ve rattan avize ve lambalarınızı üretip gönderim sağlıyoruz. Bambu avize fiyatlarını ve bambu rattan lamba modellerimizi inceleyiniz. Update : 22/08/2021

Bambu Avize ve Rattan Avize Ürünlerimiz

El İşçiliği Bambu Sarkıt Avize ve Lamba Üreticisiyiz

Bambu avize ve rattan lambalar edilen dekoratif lamba ve avize ürünleridir. Bambu avize ve bambu rattan lambalar çok farklı modellerde imal edilen dekoratif ürünlerdir.

Bambu Rattan Avize

Doğal rattan malzemeler kullanmaktayız. Bambu sarkıt avize ve bambu abajur gibi çok farklı modellerde bambu ve rattan malzemeler ile üretilebilmektedir. 

Piyasada çok ça bambu ve rattan avize ürün satılmakla birlikte bunların bir kısmı sentetik yapay olarak üretilmektedir. Bizler %100 Doğal bambu ve rattan ağacından elde edilen çubuklar ile avize ve sarkıt lambaları imal ediyoruz.

 

Türkiye'nin her yerine gönderim sağlıyoruz.

Size Özel Bambu Avize ve Rattan Avize İmalatı


Rattan ağacı da aynı bambu ağacı gibi bambu dekorasyon uygulamalarında kullanılan dayanıklı sağlam bir ağaç türüdür.  

Farklı tekniklerle ve farklı ürünlerde kullanılabilmektedir.

Bambu avize ve bambu rattan avizelerin avantajları nelerdir

  • Doğal yapısı itibari ile insan sağlığını kesinlikle tehdit etmezler.
  • Dayanıklı rattan ve bambu malzemesi ile sizlere çok uzun yıllar boyunca dekorasyon uzun eşsiz bir parçası olmaya devam edeceklerdir.
  • Dekoroatif bir obje gibi mekanınızı hareketlendirecektir.

Bambu avize ve rattan avize fiyatlarımız

Bambu avize ve rattan sarkıt lamba fiyatlarımız model model değişmektedir.

Web sitemizde gördüğünüz avize ve sarkıtlar lamba ürünlerimiz ortalama 80 TL ile 750 TL fiyat aralığı arasında değişmektedir. müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.
Türkiye'nin her yerine hızlı bir şekilde kargolama yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Bambu avize ve rattan avize ürünlerimiz hakkında tüm merak eden sorular ve yanıtlarını bulabilirsiniz.

Bambu avize ve rattan avize uygulamalarımızda doğal ve orjinal bambu çubuk ve rattan ağacından elde edilen ithal malzemeler kullanılmaktadır.

Rattan ağacı da aynı şekilde ana vatanı uzakdoğu olan bambu ağacı gibi dekorasyon ve mobilya sektöründe kullanılan doğal bir üründir.

Rattan ve bambu malzemeler yerine günümüzde mobilya sektöründe pahalı bir malzeme olduğu için yerine sentetik plastik malzemeler kullanılmaya başlanmıştır. Ancak bizim avize ve lamba modellerimiz orjinal bambu ve rattan mazlemeler ile el işçiliği olarak imal edilmektedir.

Bambu avize ve rattan avize ürünlerimizi dilediğiniz modelde ve istediğiniz ölçülerde sipariş edebilirsiniz. Eğer hali hazırda stoklarımızda ürününüz mevcut ise ertesi gün kargoya verilmektedir.

Stoklarımızda yoksa ya da size özel ölçülerde üretmemiz gerekiyorsa bambu dekorasyon ustalarımız hızlı bir şekilde üretimi yaparak size kargo ile gönderimini sağlamaktayız.

Bambu avize ve rattan lamba ürünlerimiz 80 TL ile 750 TL fiyat aralığı arasında olmaktadır. Bizleri arayarak web sitemiz üzerindeki beğendiğiniz modeli bize söyleyerek hemen fiyat bilgisi alabilirsiniz. Eğer size özel ölülerde bir avize modeli yapılacak ise müşteri temsilcimizi arayarak ürün fiyatını öğrenebilirsiniz.

Aynı şekilde Hasır avize ve lamba modellerimiz ve sarkıt lamba ürünlerimiz için bizi arayarak detaylı fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.