Whatsapp
SAZ DEKORASYON & HASIR DEKORASYON USTASIYIZ

Hasır Plaj Şemsiyeleri

Hasır plaj şemsiyelerimizi %100 doğal malzemeler ile usta bir şekilde üretiyoruz. Hasır plaj şemsiyesi modellerimiz ve hasır plaj şemsiyesi fiyatlarımız için bizlere ulaşınız

Plajların Vazgeçilezi Hasır Şemsiyeler

Hasır plaj şemsiyeleri özellikle son dönemde kumsalların vazgeçilmezi olan , sizlere doğal bir ortamın kapılarını aralıyor.

İnsanları güneşten doğal malzemeler ile koruyan şemsiyeler için en uygun malzeme alternatifi hasır malzemedir. Doğa dostu olan bu şemsiyeler sayesinde sizler de kumaş ve naylonun yetersiz korumasından daha verimli bir koruma alanına kavuşabilirsiniz.

Hasır Plaj Şemsiyesi | Hasır Şemsiye

Doğal ve Ekonomik Hasır Şemsiyeler

Fiyat olarak yıllara dayanan yapısı ile oldukça ekonomik olan hasır plaj şemsiyesi ile siz de tam bir fiyat performans ürününe sahip olabilirsiniz. Üstelik kullanım alanları oldukça geniş olan bu şemsiyenin yapımı ve kurulumu da oldukça kolaydır.

Hasır Plaj Şemsiyesi | Hasır Şemsiye

Hasır Plaj Şemsiyesi Nedir?

Hasır plaj şemsiyesi, hasır malzemelerin sıkı bir şekilde bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş hem dayanıklı hem de doğal yapıya sahip yalıtımı kuvvetli doğal şemsiyelerdir.

Tümü ile doğal malzemeden üretilmiş bu şemsiyeler sayesinde plajlarda ve gölge istenilen tüm alanlarda doğal bir görüntü sağlamaktadır.

 

Toptan ve Perakende Hasır Plaj Şemsiyesi Satışı

Hasır Plaj Şemsiyesi | Hasır Şemsiye

İstediğiniz tasarım ve Ölçülerde Hasır plaj Şemsiyesi Üretiyoruz.

Dilediğiniz her ebatta yapılabilecek hasır şemsiyeler plaj bölgelerinin en çok tercih türden edilen şemsiyeleridir.


Hasır plaj şemsiyesi dayanıklılığı ve yıllara meydan okuyan yapısı sayesinde hem sizi yeni şemsiye masrafından kurtarır hem de misafirlerinize ya da evinize eşsiz bir görünüm kazandırır. Sadece işletmeler için değil özellikle bahçeli veya havuzlu evi olan pek çok müşterimiz de hasır şemsiyeleri tercih etmektedir.

Sadece plajlarda kullanımı olmayan hasır şemsiyeler ile özellikle son yıllarda bahçe sahipleri de kendilerine doğal ve farklı ambiyanslara sahip ortamlar oluşturmaktadır.

Son zamanlarda yine ünlü tasarımcı ve dekorasyoncuların ilk tercihi hasır malzeme olmuştur. Bu doğal malzemeler ile yapılan hasır plaj şemsiyeleri size çok yakışacak.

Hasır Plaj Şemsiyesi | Hasır Şemsiye

Hasır Plaj Şemsiyelerinin Kullanım Alanları

 • Plajlar, deniz kenarı ve sahillerde
 • Hasır Kamelya çatıları
 • Bahçe alanları
 • Site ve otellerde havuz kenarlarında
 • Teras vb açık alanlarda

 

Hasır Plaj Şemsiyelerinin Avantajları Nelerdir?

 • Hasır şemsiyeler öncelikle doğal olması ile başlayan pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Bunları sırası ile yazmamız gerekirse;
 • Rüzgârlı havalara karşı üst düzey koruma ve sağlamlık göstermektedir
 • 4 mevsime dayanacak malzemeden yapılması uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır
 • İnsan sağlığını tehdit edecek hiçbir malzeme içermemesi
 • Bambu kamış gibi yenilebilen bir malzemeden yapılmış olması tamamen doğa dostu olmasını sağlar
 • Bakım ve onarımı için masraf gerektirmez.
 • Rüzgarda uçmaz ve bez şemsiye gibi kolay deforme olmaz.


Eski çağlardan beri Türk kültürüne uygun malzeme olması ile zaten içimizden bir malzeme olan hasır plaj şemsiyeleri ile siz de bu dekoratif malzemenin doğal keyfini sürebilirsiniz.

Hasırdan Plaj Şemsiyesi Fiyatları

Hasır şemsiye fiyatlarımız için bize ulaşınız

Hasır plaj şemsiyesi, deniz ve bahçe şemsiyesi fiyatlarımız 200 TL'den başlayarak yükselmektedir. çin otu, bambu kamış, saz kamış gibi malzemelerden hangisi ile yapılacağı ve hangi ölçülerde olacağı belirlendikten sonra sizler için tam net fiyat bilgisi verebiliriz. Türkeye'nin her yerinde hasır şemsiye, bambu şemsiye gönderim sağlamaktayız.

Hasır şemsiyeler fiyat olarak kullanılacak alana ve tasarımına göre değişkenlik göstermektedir. Çünkü size en uygun malzemeden ve en uygun ebatlarda yapılmalıdır.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde size en uygun hasır şemsiye fiyatları için detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hasır Şemsiye İmalat Süreçleri

Hasır şemsiyeler saz kamışları ve bambu kamışlar ile yapılmaktadır. son zamanlarda doğal otlar ile de tropikal hasır şemsiye üretimi yapmaktayız. Klasik hasır şemsiyeler bambu kamışların dilimlenerek demir şemsiye gövdesine örülmesi ile yapılmaktadır. Hasır dekorasyon ustalarımız ile yapılan bu üretim aşamamız ile Türkiye çapında hasır şemsiye üretimi ve kargolaması yapmaktayız.