Whatsapp
SAZ DEKORASYON & HASIR DEKORASYON USTASIYIZ

Çin Otu Çatı Kaplama

Çin Otları hasır çatı ve hasır kamelya çatı uygulamalarında kullanılan doğal ürünlerdir. .Çin otu çatı kaplama uygulamalarımız ve fiyatlarımız hakkında bize ulaşınız.

Çin Otu Hasır Çatı Kaplama Ürünleri

Çin otu hasır kamelya, hasır çardak ve hasır çatı kaplama uygulamalrında kullanılan doğal bir çatı kaplama malzemesidir. Doğada resimde gördüğünüz şekilde yetişen çin otu doğal kurutma yöntekleri ile kurutlarak birleştirilmektedir. 

Çin Otu hasır kamelya

Çin otu çatı kaplama uygulamaları ile mekanlarınıza doğal ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Göz zevkinize hitap eden bu ürünlerin uygulamasını siz kendiniz de yapabilirsiniz.

Çin Otu Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Çin otu, gıyak otu ve diğer adıyla püsküllü saz hasır otları uyglaması kamelya, çardak, bungalov ve klubüler üzerine rahatlıkla yapılabilmektedir. Çatı eğimi yok ise çin otu kaplama uyuglamarınızı siz kendiniz de kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eğimli çatılarda bu işlem biraz daha incelik istese de tecrübeli hasır dekorasyon ustalarımızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Çin Otu Hangi Zeminlere Uygulanabilir?

Çin otu kaplamaları;

  • Ahşap kamelya ve çardaklar için hasır çatı kaplaması olarak.
  • Demir ve PVC çatı iskeletlerine;
  • Hasır dekorasyon uygulamalarında,
  • Hasır kamelya ve kirpi çatı uygulamalarında
  • Bambu kamelya ve çardaklara rahatlıkla uygulanabilmektedir.
  • çin otu kaplama ile yapılan gölgelik hasır şemsiyeler bambu şemsiye görünümünde olduğu için bambu şemsiye ve püsküllü şemsiye diye de anılmaktadır.

Çin Otu çatı kaplama ürünleri

 

Çin otu ürünleri ile çatı alanının tamamını kaplayabileceğniz gibi sadece yanlardan da kaplama yapabilirsiniz. Örnek olarak çatı kaplamanız için bambu kamış ürünlerimizi tercih ettiniz. Ve yan taraflarından da püsküllü ve şık bir görünüm elde etmek için kamelyanıza ya da kulübenize çin otu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Özellikle turizm işletmelerinde yaptığımız hasır kamelya ve kamış çardak uygulamalarında üst taraf saz kamış çatı olurken yan taraflar çin otu kaplama ile hasır dekorasyon tercih edilmektedir. 

Çin Otu Fiyatlarımız.

Çin otu ürünlerimizi size özel istediğiniz ölçülerde hazırlayıp göndermekteyiz. Çin otu fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere whatsapp hattımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Çin otu ile birlikte çatı ve gölgelik uygulamalarınızda bambu kamış ve kamış hasır ürünleri kullanımı hakkında detaylı bilgi almak ve ürün uygulaması hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bizlere ulaşınız.

Kamış hasır ve bambu kamış rulo ürünlerimiz bambu çit rulo ve saz kamış çit yapımında da kullanılmaktadır. 

 

Resimler