Whatsapp
SAZ DEKORASYON & HASIR DEKORASYON USTASIYIZ

Kirpi Çatı

Kirpi çatılar ile doğal ve uzun ömürlü yapılara sahip olacaksınız. Kirpi çatı uygulama ve kirpi çatı fiyatlarımız için bizlere ulaşınız. İster bahçenize, ister Turizm işletmeniz için birbirinden şık ve doğal kirpi çatı uygulamalarımızı tercih edebilirsiniz.

Kirpi çatı kaplama hem doğal görünümü hem de sağlam yapısı ile yıllarca dayanan modern bir dekorasyon türüdür.

Kirpi çatılar ile yapılarınız için doğal yalıtım sağlayabilirsiniz. Bu malzemeyi verandalar, kamelyalar ve tüm dış mekanlarda tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Ayrıca gölgelik olarak da bu malzemeden faydalanabilirsiniz.

Kirpi Çatı Kaplama

 

Kirpi Çatı Nedir?

Kamış malzemesi eski zamanlardan beri doğal bir yalıtım malzemesi olarak kullanılmaktadır. Kirpi çatı saz çatı uygulaması olarak uygulanan en sağlam kamış çatı uygulamasıdır.

Ayrıca gölgelik olarak da kullanılabilen bu malzeme sayesinde mekânlarınıza doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kirpi çatılar kullanılan malzemeden ötürü serinlik ve doğal görünüm özellikleri de mevcuttur. Bu özellikler ürünü günümüzde fazlası ile popüler hale getirmiştir.

 

Kirpi çatı kaplama işi saz kamışların tecrübeli ustalar tarafından birleştirilmesi ile oluşturulmaktadır.

Kirpi Çatı Kaplama

Bu sayede her alanda modern ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle beton yapılardan sıkılan ve doğaya özlem duyan herkes için vazgeçilmez bir seçenektir.

Kamış uygulama ile çatı, doğal kamış bahçe çiti, yer kaplaması gibi seçenekleri kullanarak tasarımını zenginleştirmek istediğiniz her alana uygulama yapabilirsiniz. Doğal malzeme kullanımının avantajlarından en büyüğü ise insan sağlığına hiçbir zararlı yanının olmamasıdır.

 

Kirpi Çatı Kaplama Nasıl Yapılır?


Kirpi çatı kaplama yapılması için saz kamışların bir araya getirilmesi ve sağlamlaştırılması gerekiyor.

Ayrıca kullanılacak kamışların bu işe uygun sağlamlıkta olması gerekmektedir.

Kirpi çatı uygulamasında 4 milim ile 8 milim arasında kamışların kullanılması hem çatınızın güzel görünmesi hem dayanıklı olması hem de uzun ömürlü olması adına elzemdir. Dolayısı ile kaplama işini yaparken firma olarak en kaliteli ve uygun kamışları Türkiye’nin seçili bölgelerinden getirmekteyiz.

Kirpi Çatılar, kamış çatılar ve Bambu çatı kaplama işlemleri saz kamış veya bambu kamış malzemeden yapılabilmektedir. Dolayısı ile zevkinize uygun beğendiğiniz malzemeyi seçmek ve tasarlatmakta özgürsünüz.

Kirpi çatı kaplamada çok sık kullandığımız bir yan ürün olan çin otu kullanlaırak saçaklı ve püsküllü bir çatı görünümü elde edilmektedir.

Kirpi Çatı Uygulaması Nerelere Yapılır

Kirpi Çatı Kaplama

  • Kamış çatı tüm mekânlara ve istenilen tüm binalara yapılabilmektedir. Kamış çatı uygulamasının en uygun olduğu alanları aşağıdaki listemizde bulabilirsiniz.
  • Bahçe Verandaları
  • Kamelyalar ve çatıları
  • Dış mekânların tüm çatı uygulamaları
  • Otantik otellerin çatıları, bar uygulamaları, sahil barları gibi alanlarda kamış çatılar uygulanmaktadır.


Kirpi Çatıların Sağladığı Avantajlar

Kirpi Çatı Kaplama

  • Kamış çatılar doğal malzemeler içerdiği için insan sağlığına zararı yoktur.
  • Deprem riskine karşı dayanıklıdır.
  • Doğal etkenlere karşı yalıtım sağlamaktadır.
  • Kış mevsimlerinde ılık, yazın serin bir ortama sahip olmanızı sağlar.
  • Uzun yıllar boyu dayanıklı bir yapısı olduğu için bakımı da buna oranla kolaydır

Kirpi Çatı Fiyatları

web sitemizdeki gibi sıkı ve sağlam uygulanmış bir kirpi çatı uygulaması yaptırmak istediğinizde önce firmamıza ulaşmalısınız. Kirpi çatı fiyatları uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğe ve kullanılacak malzeme ve sizin tercihlerinize göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Kirpi çatı maliyetleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için saz çatı fiyatlarını belirleyen unsurlar yazımızı okuyabilirsiniz.

Size kirpi çatı kaplama hizmetini en uygun fiyatlar ve uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.