Whatsapp
SAZ DEKORASYON & HASIR DEKORASYON USTASIYIZ

Saz Çatı

Saz çatı ve Saz çatı kaplama uygulama ve ürünlerimiz ile sizler için doğal, estetik ve ısı yalıtımlı mekanlar sunuyoruz. Saz çatı kaplama da garanti ve kalite sözümüzdür.

Saz Çatı Kaplama 

Saz çatılar Türkiye'de ve dünyada gelenekselleşmiş köklü saz dekorasyon uygulamarıdır.

Saz çatılar her mekan çatısına doğal saz kamış malzemeleri ile uygulanabilen çatı ve gölgeliklerdir. Saz çatıları da aynı çatı kaplaması gibi düşünebilirsiniz. Kiremit çatı kaplaması yerine doğal ve daha yalıtımlı saz çatı kaplama uygulaları ile hem doğal mekanlara sahip olabilirsiniz hem de çok iyi bit izolasyon elde edebilirsiniz.

Tabi Doğru işçilik ve kaliteli malzeme kullanımı saz çatılarda da çok büyük bir önem arz etmektedir.

Saz Çatı Nasıl Yapılır?

saz çatı kaplama tamamen doğal hasır malzemeleri saz kamış malzemeleri tek tek seçilerek istediğimiz model her türlü veranda Çardak kamelya gibi bütün çatılarımıza uygulanabilir bir malzemedir ve tamamen doğada yetiştiği için doğaya uyum sağlayabilen insan sağlığına zarar vermeyen maddelerden yapılmaktadır.

Saz çatı istediğimiz şekilde çatılarmızın ahşap veya metal altyapısı hazırlanıp saz kamışları istenilen ölçüye getirip galvaniz çelik tel ile civatalar ile sabitlenip örülerek montaj yapılmaktadır

 

Saz Çatı Modellerimiz

Saz çatı modellermiz 3 Türlüdür. 

  • Saz Kamış Çatı : Saz kamış çatılarımız klasik uygulama yöntemleri ile yapılmakatdır.
  • Saz Kirpi ÇatıKirpi kamış çatılarımız özel kirpi tekniği ile uygulanaarak hazırlanmaktadır. Kirpi çatılar en sağlam saz çatı uygulamamızdır.
  • Kademeli Saz Kamış ÇatıKademeli saz kamış çatılarımız estetik ve derinlikli bir görünüm vermek için kat kat ve kademeli olarak yapılmaktadır.

 

Saz Çatı Fiyatları

Saz çatı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz eksper ve keşif hizmetlerimiz için bize ulaşınız. En kaliteli işçilik ve en iyi ürünler ile kalite ve güven sözünü veriyoruz. Saz çatı fiyatlarımız için bizlere telefon numaralarımızdan ya da whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Saz Çatıların Avantajları

Saz Çatıların avantajları hakkında bilgi almak için yazımızı okuyunuz.

Özellikle doğaya hitap eden daha ferah bir ortam olmasını sağlayan fiyatı uygunluğu ve tamamen şık doğal bir görüntü elde edildiğinden ısı ve sıcak bir ortam elde edildiğinden dolayı kullanımı gayet uygundur avantajlıdır.

Türkiye'nin her yerinde saz çatı alanında en iyi saz kamış dekorasyon ustaları ile doğal çözümler sunuyoruz.

Resimler